خرداد 30, 1396

برنامه دوچرخه سواری گروه گردشگری پرسیس به مناسبت روز جهانی زمین پاک

گروه گردشگری پرسیس با هدف نهادینه سازی فرهنگ سفر مسئولانه و در راستای توسعه گردشگری پایدار و سبز در مقاصد گردشگری مستعد اما کمتر شناخته شده، به مناسبت روز زمین پاک، به برگزاری تور دوچرخه-سواری اقدام نمود.
خرداد 30, 1396

برنامه دوچرخه سواری آب و جاروی بهاری

گروه گردشگری پرسیس در راستای اهداف توسعه پایدار و گردشگری سبز به استقبال بهار رفته و با همکاری مؤسسه دوچرخه سواری همرکابان آسمان اسپادانا و سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان اقدام به برگزاری برنامه دوچرخه سواری عمومی نمود.
خرداد 30, 1396

كارگاه رنگرزی طبيعي در حاشیه شورای جهانی صنایع دستی

هم زمان با برگزاري هجدهمين مجمع عمومي شوراي جهاني صنايع دستي، كارگاه يك روزه (تخصصي- بين المللي) رنگ هاي طبيعي در تاريخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۶ برابر با ۵ مهر ماه ۱۳۹۵ توسط اداره كل توسعه و ترويج معاونت صنايع دستي و هنرهاي سنتي كشور و با همكاري معاونت صنايع دستي و هنرهاي سنتي اداره كل ميراث فرهنگي استان اصفهان و شرکت تعاونی پرسیس جهان نگاره، با حضور هنرمندان، اساتيد مجرب و كارشناسان در محل هنرستان هنرهاي زيباي اصفهان برگزار گرديد.
خرداد 30, 1396

کارگاه آشنایی کودکان با دست بافت های سنتی

گروه گردشگری پرسیس در راستای اهداف خود و با توجه به اهمیت آگاه سازی افراد جامعه، به ویژه گروه های مدرسه و دانشگاهی نسبت به میراث فرهنگی و هنرهای سنتی، کارگاه آموزشی گردشگری تجربه محور با محوریت هنرهای سنتی به ویژه دست بافت ها به منظور آشنایی گروه های سنی کودکان با میراث کهن ایران، در روز دوشنبه مورخ 22 اسفندماه 1394 در دانشکده صنایع دستی دانشگاه هنر اصفهان برگزار نمود.
خرداد 30, 1396

دومین مجمع عمومی اقتصاد با عنوان اقتصاد و صنعت گردشگری

چهارشنبه 15/12/94 ، گروه گردشگری پرسیس، دومین مجمع گروه آموزشی اقتصاد با عنوان صنعت توریسم را در مرکز تحقیقات معلمان اصفهان با سخنرانی سرکار خانم ندا ترابی فارسانی برگزار نمود.
اردیبهشت 14, 1393

اولین مجمع عمومی گروه اقتصاد و گروه هنری پرسیس

گروه هنری پرسیس در راستای اهداف خود و به منظور آگاه سازی افراد جامعه، به ویژه گروه آموزشی اقتصاد آموزش و پرورش استان اصفهان، با مباحث بازاریابی هنر و صنایع دستی، همچنین مزایای اقتصادی آن در فروردین 1394 نمایشگاه صنایع دستی در مرکز تحقیقات معلمان اصفهان برگزار نمود.